Web

Vytvářím webové aplikace s použitím nejmodernějšího webového standardu značkovacího jazyka HTML5 a CSS3. Využívám nové funkcionality HTML5 jako jsou pokročilé možnosti moderních formulářů, data-* attributy, canvas, multimediální prvky, sémantické značky a další.

Reference

Generátor náhodných avatarů

Program napsaný v typescript pro generování náhodného avataru, s podporou jak bitmapového, tak vektorového výstupu.

mPhoto editor

Online editor obrázků podporující základní úpravy obrázků, několik efektů a eviduje historii změn. Aplikace je naprogramována v TypeScriptu.

Obrázková galerie v PHP

Jednoduchý PHP script, který ze zadané složky vygeneruje HTML fotogalerii.

Dependency Vizualizer

Dependency Vizualizator je aplikace, která umí vizualizovat závislosti mezi nějakými bloky.

English Learner

Aplikace sloužící k výuce slovní zásoby v cizím jazyce. Zadává uživateli slovíčka a vyhodnocuje jeho odpovědi. Podporuje režim testu a učení. Umí zobrazit slovíčka, které uživatel zadal špatně, exportovat je, tisknout a generovat z nich PDF. Obsahuje také zabudovaný editor databáze slovní zásoby.

Webová stránka misaz.cz

Webová stránka misaz.cz postavená na mém vlastním redakčním systému umožňující na míru spravovat přesně to co potřebuji. Třeba například tyto referece.

Programování K2 eshopu

Programuji eshopy připojené na ERP systému K2 včetně tvorby speciálů.

Meteostanice

Meteostanice měřící teplotu, vlhkost a světelnost do soutěže Netwotking Academy Games vytvořena s pomocí čipu ESP8266 komunikující s okolím pomocí sítě WiFi. Snadno a jednoduše konfigurovatelná.

Seskupování událostí

Skript pro seskupování událostí ze stejného zdroje využívaný na IT sociální síti Itnetwork.cz

Sledovač cen v internetových obchodech

Aplikace pravidelně kontroluje ceny v nastavených internetových obchodech nastavených prodkůtů a umí vygenerovat přehled o tom v kterém obchodě je produkt nejlevnější a graf vývoje ceny.