Visual Basic .NET

Programuji desktopové, webové, mobilní, IoT a doplňky do Office v programovacím jazyce Visual Basic .NET. Umím použít většinu jeho konstrukcí a aplikace v něm objektově naprogramovat.

Reference

Nový ovládací panel XAMPP

XAMPP je balík 5 předkonfigurovaných serverů, které se obvykle používají k vývoji webových aplikací. Balík obsahuje webové, databázový, souborový a emailový server.

ASCII art

Aplikace, která převede zadaný obrázek do HTML souboru se znaky, tak aby vypadali jako obrázek.

Převodník vozrce <> název kyselin

Jednoduchá aplikace napsaná ve VB.NET. Aplikace umí převést název chemické kyseliny na vzorec a naopak. Aplikace napsána jako ukázka pro VB.NET.f

Generátor vánočních přání

Generátor vánočních přání obsahujících náhodně vykreslený vánoční stromek. Generátor umí generovat statické PNG i animované GIF obrázky.

Run dialog shortcut creator

Jednoduchá aplikace na zavedení zkratek aplikací do dialogu 'Spustit' ve Windows. Aplikace umožňuje jejich přidávání, editaci i odstraňování.

Převodník DOCX na syntaxy TeXy

Aplikace která umí převést základní objekty slušně formátovaného (využívá základní styly) dokumentu na formát TeXy, který používám ve vlastním CMS.

MySQL Editor for Visual Studio

Rozšíření Visual Studia, které přidává editor syntaxe MySQL s podporou zvýrazňování syntaxe, našeptávání kódu, spouštění dotazů a zobrazování výsledků takových dotazů.

Multiple Solution Explorer Tools

Rozšíření která zajišťuje uložení seznamu pohledů do okna Solution Explorer při zavření řešení a jejich obnovu po načtení řešení. Dále umožňuje okna přejmenovat.

Hide Notifications Flag

Hide Notifications Flag je rozšíření Visual Studia, které z uživatelského rozhraní Visual Studia odebírá razivě svítící ikonu vlaječky notifikující nějakou aktualizaci.

Sledovač cen v internetových obchodech

Aplikace pravidelně kontroluje ceny v nastavených internetových obchodech nastavených prodkůtů a umí vygenerovat přehled o tom v kterém obchodě je produkt nejlevnější a graf vývoje ceny.