Všechny reference

Filtrovat reference

Odškrtněte všechny kategorie, jejíž reference nechcete vidět. Pokud je reference závislá na více položkách, odškrtnutí kterékoliv z nich ji skryje z výpisu.

 • TypeScript
 • Visual Basic .NET
 • PHP
 • ASP.NET
 • Microsft SQL Server
 • SASS
 • MySQL
 • node.js
 • Mikrokontroléry a Internet Of Things
 • Windows Forms
 • Windows Presentation Foundation
 • Web
 • JavaScript
 • Rozšíření vývojových prostředí

Nový ovládací panel XAMPP

XAMPP je balík 5 předkonfigurovaných serverů, které se obvykle používají k vývoji webových aplikací. Balík obsahuje webové, databázový, souborový a emailový server.

Programování K2 eshopu

Programuji eshopy připojené na ERP systému K2 včetně tvorby speciálů.

Vlastní archivátor online rádia

Aplikace která nahrává pořady online rádia a zprostředkovává je pomocí Apache a XML API.

Minifikátor TypeScriptu napsaný v TypeScriptu

Minifikátor zdrojových kódu TypeScriptu naprogramovaný v TypeScriptu

Meteostanice

Meteostanice měřící teplotu, vlhkost a světelnost do soutěže Netwotking Academy Games vytvořena s pomocí čipu ESP8266 komunikující s okolím pomocí sítě WiFi. Snadno a jednoduše konfigurovatelná.

Převodník DOCX na syntaxy TeXy

Aplikace která umí převést základní objekty slušně formátovaného (využívá základní styly) dokumentu na formát TeXy, který používám ve vlastním CMS.

Seskupování událostí

Skript pro seskupování událostí ze stejného zdroje využívaný na IT sociální síti Itnetwork.cz

MySQL Editor for Visual Studio

Rozšíření Visual Studia, které přidává editor syntaxe MySQL s podporou zvýrazňování syntaxe, našeptávání kódu, spouštění dotazů a zobrazování výsledků takových dotazů.

Multiple Solution Explorer Tools

Rozšíření která zajišťuje uložení seznamu pohledů do okna Solution Explorer při zavření řešení a jejich obnovu po načtení řešení. Dále umožňuje okna přejmenovat.

Hide Notifications Flag

Hide Notifications Flag je rozšíření Visual Studia, které z uživatelského rozhraní Visual Studia odebírá razivě svítící ikonu vlaječky notifikující nějakou aktualizaci.

Webová stránka misaz.cz

Webová stránka misaz.cz postavená na mém vlastním redakčním systému umožňující na míru spravovat přesně to co potřebuji. Třeba například tyto referece.

English Learner

Aplikace sloužící k výuce slovní zásoby v cizím jazyce. Zadává uživateli slovíčka a vyhodnocuje jeho odpovědi. Podporuje režim testu a učení. Umí zobrazit slovíčka, které uživatel zadal špatně, exportovat je, tisknout a generovat z nich PDF. Obsahuje také zabudovaný editor databáze slovní zásoby.

Optimalizátor stylů CSS

Optimalizátor (minifikátor) stylů CSS napsaný v PHP. Umí vymazat zbytečné bílé znaky, komentáře a spojit několik CSS do jednoho jediného.

ASCII art

Aplikace, která převede zadaný obrázek do HTML souboru se znaky, tak aby vypadali jako obrázek.

Převodník vozrce <> název kyselin

Jednoduchá aplikace napsaná ve VB.NET. Aplikace umí převést název chemické kyseliny na vzorec a naopak. Aplikace napsána jako ukázka pro VB.NET.f

Generátor vánočních přání

Generátor vánočních přání obsahujících náhodně vykreslený vánoční stromek. Generátor umí generovat statické PNG i animované GIF obrázky.

Generátor náhodných avatarů

Program napsaný v typescript pro generování náhodného avataru, s podporou jak bitmapového, tak vektorového výstupu.

mPhoto editor

Online editor obrázků podporující základní úpravy obrázků, několik efektů a eviduje historii změn. Aplikace je naprogramována v TypeScriptu.

Run dialog shortcut creator

Jednoduchá aplikace na zavedení zkratek aplikací do dialogu 'Spustit' ve Windows. Aplikace umožňuje jejich přidávání, editaci i odstraňování.

Obrázková galerie v PHP

Jednoduchý PHP script, který ze zadané složky vygeneruje HTML fotogalerii.

Dependency Vizualizer

Dependency Vizualizator je aplikace, která umí vizualizovat závislosti mezi nějakými bloky.

Sledovač cen v internetových obchodech

Aplikace pravidelně kontroluje ceny v nastavených internetových obchodech nastavených prodkůtů a umí vygenerovat přehled o tom v kterém obchodě je produkt nejlevnější a graf vývoje ceny.